دکتر ارتوپد در بیمارستان اقبال

دکتر ارتوپد در بیمارستان اقبال

بیمارستان اقبال یکی از بیمارستان های خصوصی است که  در سال 1346 به جهت ارائه خدمات درمانی، بهداشتی، مراقبتی به مردم عزیز تاسیس شده است . در ادامه مطلب درباره بخش ارتوپدی این بیمارستان و نحوه ارائه خدمات آن توضیح خواهیم داد.

بهترین-دکتر-ارتوپد-بیمارستان-اقبال

این بیمارستان در ابتدا با بخش زنان و زایمان ، درمانگاهی برای زنان و اطفال، اورژانس و اتاق عمل شروع به کار کرده است. که به مرور و طی گذشت سالیانی، بخش های متعددی به این بیمارستان اضافه شد از جمله : بخش و گروه ارتوپدی، بخش جراحی عمومی، بخش جراحی ترمیمی و…

بخش ارتوپدی

در این بخش تمامی پروسه لازم جهت تشخیص و درمان بیماری هایی از جمله : دررفتگی پا، دررفتگی لگن، شکستگی استخوان ها، بیماری های و دررفتگی های مربوط به زانو، درمان کمر دردها و سیاتیک شدید، عمل پروتز زانو، جراحی های زانو،کمر،پا، آرتروسکوپی لگن، آرتروسکوپی زانو و.. توسط بهترین دکتر ارتوپد بیمارستان اقبال و تیم متخصص درمانی و بهداشتی انجام می شود.

درباره بیمارستان اقبال

همانطور که گفته شد این بیمارستان خصوصی بوده و بر اساس ارزشیابی های انجام شده به عنوان یکی از بیمارستان های درجه یک تهران می باشد.

پرسنل متعهد و پزشکان معتبری در بیمارستان اقبال حضور داشته و مدام بر کیفیت ارائه خدمات در این بیمارستان افزوده می شود و همینطور سرعت عمل پاسخگویی جهت ارائه خدمات بسیار باکیفیت است.

آدرس بیمارستان اقبال:

این بیمارستان در منطقه 10 تهران در خیابان آذربایجان  و تقاطع خیابان رودکی واقع شده است.

درمان بیماری های ارتوپدی نیازمند مهارت بالایی می باشد. دکتر محمدرضا مقیمی ،متخصص ارتوپدی و جراح ارتوپد این درمان را با تخصص ویژه ای انجام می دهد. جهت مشاوره و رزرو وقت قبلی می توانید با شماره هایی که در داخل سایت است تماس حاصل فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

یکی از راه های ارتباط با دکتر محمد رضا مقیمی، جراح و متخصص ارتوپدی ، مراجعه به بیمارستان اقبال است که ایشان روز های شنبه، یکشنبه و سه شنبه در ساعات 2 الی 4 بعد از ظهر و همچنین پنجشنبه ها از ساعت 10 الی 1 بعد از ظهر در بیمارسان اقبال حضور دارند و مراجعه کنندگان عزیز می توانند با تماس قبلی از طریق شماره 09120545423 و هماهنگی های انجام شده ، به بیمارستان جهت تشخیص، درمان ، جراحی و. مراجعه کنند.

دکتر محمدرضا مقیمی

دکتر محمدرضا مقیمی - متخصص ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • رئیس بخش و گروه ارتوپدی بیمارستان شهدای هفتم تیر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران 
  • انجام بیش از پانزده هزار عمل جراحی ارتوپدی
  • انجام بیش از ده هزار مورد عمل جراحی شامل مشکل ترین و پیچیده ترین عملهای ارتوپدی در بیماران تصادفی و مالتیپل تروما در بیمارستان شهدای هفتم تیر
  • مشغول در بخش خصوصی در بیمارستان های مهر و اقبال مشغول
  • انجام بیش از هزار  مورد عمل جراحی تعویض مفصل تا کنون

پاسخ

سه × سه =

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button